logo
           
Pagina bijgewerkt op 18 March, 2019 9:39
             
             
Maandelijkse Vrijdag MeleƩ Uitslag en Rangschikking 19 januari 2019 klik Hier
>-----> >----> ------> >------> ----> >------> ------> ----> ------> --------> Klik Hier -----> ----> > > >----> -----> >----> >
             
Wintercompetitie 2018/2019 50+ en Provinciale
             
1ste Afdeling A 22 za 16/03/2019 Genk A Genenbos C 5 4
1ste Afdeling B 22 za 16/03/2019 Genk B Genenbos B 4 5
Rangschikking Prov klik hier    
             
4de Afd Genk D 22 06/03/2019 Genk D Pelter C 9 0
4de Afd Genk E 22 06/03/2019 Pelter D Genk E - -
Ranschikking 50+ klik hier    
             
1ste Afdeling A 21 za 09/03/2019 Interlommel A Genk A 7 2
1ste Afdeling B 21 za 09/03/2019 Genk B De berk A 3 6
Rangschikking Prov klik hier    
             
1ste Afd Genk A 18 27/02/2019 Terbiest A Genk A 3 6
3de Afd Genk B 18 27/02/2019 Olympia C Genk B 8 1
3de Afd Genk C 18 27/02/2019 Genk C Boekt C 6 3
4de Afd Genk D 21 27/02/2019 Bocholt A Genk D 5 4
4de Afd Genk D 21 27/02/2019 Genk E De Berk C 4 5
Ranschikking 50+ klik hier    
             
1ste Afdeling A 20 za 23/02/2019 Genk A Olympia B 4 5
1ste Afdeling B 20 za 23/02/2019 Vrij Genk B    
Rangschikking Prov klik hier    
             
1ste Afd Genk A 17 20/02/2019 Genk A Genenbos B 6 3
3de Afd Genk B 17 20/02/2019 Genk B Genenbos F 1 8
3de Afd Genk C 17 20/02/2019 Genk C Oetervallei A 4 5
4de Afd Genk D 20 20/02/2019 Meldert A Genk D 3 6
4de Afd Genk E 20 20/02/2019 Pelter E Genk E 5 4
Ranschikking 50+ klik hier    
             
4de Afd Genk D 19 13/02/2019 Genk D Bocholt B 6 3
4de Afd Genk E 19 13/02/2019 Genk E Kelchteren B 1 8
Rangschikking 50+ klik hier    
             
1ste Afdeling A 19 za 09/02/2019 Genk A Boekt A 3 6
1ste Afdeling B 19 za 09/02/2019 Boekt B Genk B 5 4
Rangschikking Prov klik hier    
             
1ste Afd Genk A 16 06/02/2019 Maaseik A Genk A 8 1
3de Afd Genk B 16 06/02/2019 Boekt C Genk B 4 5
3de Afd Genk C 16 06/02/2019 Hasselt B Genk C 4 5
4de Afd Genk D 18 06/02/2019 Genk D Pelter E 4 5
4de Afd Genk E 18 06/02/2019 Meldert A Genk E 4 5
Rangschikking 50+ klik hier    
       
1ste Afdeling A 18 za 02/02/2019 Olympia A Genk A 4 5
1ste Afdeling B 18 za 02/02/2019 Genk B Interlommel A 7 2
Rangschikking Prov klik hier    
             
1ste Afd Genk A 15 30/01/2019 Interlommel A Genk A 4 5
3de Afd Genk B 15 30/01/2019 Oetervallei A Genk B 7 2
3de Afd Genk C 15 30/01/2019 Genk C De Berk B 6 3
4de Afd Genk D 17 30/01/2019 Kelchteren B Genk D 6 3
4de Afd Genk D 17 30/01/2019 Genk E Terbiest B 7 2
Rangschikking 50+ klik hier    
             
1ste Afdeling A 17 za 26/01/2019 Genk A Horizon A 6 3
1ste Afdeling B 17 za 26/01/2019 Olympia A Genk B 5 4
Rangschikking prov klik hier    
             
1ste Afd Genk A 14 23/01/2019 Genk A Genenbos C 8 1
3de Afd Genk B 14 23/01/2019 Oetervallei B Genk B 7 2
3de Afd Genk C 14 23/01/2019 Olympia C Genk C 4 5
4de Afd Genk D 16 23/01/2019 Genk D De Berk C 3 6
4de Afd Genk E 16 23/01/2019 Genk E Pelter C 4 5
Rangschikking 50+ klik hier    
             
1ste Afdeling A 16 za 19/01/2019 Genenbos A Genk A 8 1
1ste Afdeling B 16 za 19/01/2019 Genk B Boekt B 7 2
Rangschikking prov klik hier    
             
1ste Afd Genk A 13 16/01/2019 Genk A Zig Zag A 7 2
3de Afd Genk B 13 16/01/2019 Genk B Genenbos E 7 2
3de Afd Genk C 13 16/01/2019 Oetervallei B Genk C 5 4
4de Afd Genk D 15 16/01/2019 Terbiest B Genk D 5 4
4de Afd Genk E 15 16/01/2019 Interlommel C Genk E 4 5
Rangschikking 50+ klik hier    
           
1ste Afdeling A 15 za 12/01/2019 Vrij Genk A    
1ste Afdeling B 15 za 12/01/2019 Olympia B Genk B 9 0
Rangschikking prov klik hier    
             
1ste Afd Genk A 12 09/01/2019 Genk A Opec A 3 6
3de Afd Genk B 12 09/01/2019 Genk C Genk B 4 5
3de Afd Genk C 12 09/01/2019        
4de Afd Genk D 14 09/01/2019 Pelter D Genk D 4 5
4de Afd Genk E 14 09/01/2019 Bocholt A Genk E 3 6
Rangschikking 50+ klik hier    
             
1ste Afdeling A 14 za 05/01/2019 Boekt A Genk A 6 3
1ste Afdeling B 14 za 05/01/2019 Genk B Genenebos C 4 5
Rangschikking prov klik hier    
             
4de Afd Genk D 13 2/01/2019 Genk D Interlommel C 5 4
4de Afd Genk E 13 2/01/2019 Bocholt B Genk E 8 1
Rangschikking 50+ klik hier    
       
1ste Afdeling A 13 za 22/12/2018 Genk A De Berk A 5 4
1ste Afdeling B 13 za 22/12/2018 Horizon A Genk B 7 2
Rangschikking prov klik hier    
             
1ste Afd Genk A 11 19/12/2018 Horizon A Genk A 2 7
3de Afd Genk B 11 19/12/2018 Genk B Hasselt B 5 4
3de Afd Genk C 11 19/12/2018 Genenbos E Genk C 6 3
4de Afd Genk D 12 19/12/2018 Genk E Genk D 5 4
4de Afd Genk E 12 19/12/2018        
Rangschikking 50+ klik hier    
             
1ste Afdeling A 12 za 15/12/2018 Genk A Genk B4 5
1ste Afdeling B 12          
Rangschikking Prov klik hier    
             
1ste Afd Genk A 10 12/12/2018 Genk A Eisden A 6 3
3de Afd Genk B 10 12/12/2018 De Berk B Genk B 6 3
3de Afd Genk C 10 12/12/2018 Genk C Genenbos F 4 5
4de Afd Genk D 11 12/12/2018 Pelter C Genk D 3 6
4de Afd Genk E 11 12/12/2018 Genk E Pelter D 5 4
Rangschikking 50+ klik hier    
             
1ste Afdeling A 11 za 09/12/2018 Genenbos C Genk A 4 5
1ste Afdeling B 11 za 09/12/2018 Genenenbos B Genk B 6 3
Rangschikking prov klik hier    
             
1ste Afd Genk A 9 05/12/2018 Genk A Terbiest A 7 2
3de Afd Genk B 9 05/12/2018 Genk B Olympia C 5 4
3de Afd Genk C 9 05/12/2018 Boekt C Genk C 3 6
4de Afd Genk D 10 05/12/2018 Genk D Bocholt A 7 2
4de Afd Genk E 10 05/12/2018 De Berk C Genk E 6 3
Rangschikking 50+ klik hier    
             
1ste Afdeling A 10 za 01/12/2018 Genk A Interlommel A 5 4
1ste Afdeling B 10 za 01/12/2018 De Berk A Genk B 7 2
Rangschikking prov klik hier    
             
1ste Afd Genk A 8 28/11/2018 Genenbos B Genk A 5 4
3de Afd Genk B 8 28/11/2018 Genenbos F Genk B 6 3
3de Afd Genk C 8 28/11/2018 Oetervallei A Genk C 8 1
4de Afd Genk D 9 28/11/2018 Genk D Meldert A 6 3
4de Afd Genk E 9 28/11/2018 Genk E Pelter E 6 3
Rangschikking 50+ klik hier    
             
1ste Afdeling A 9 za 24/11/2018 Olympia B Genk A 6 3
1ste Afdeling B 9 za 24/11/2018 Vrij Genk B - -
Rangschikking Prov klik hier    
             
1ste Afd Genk A 7 21/11/2018 Genk A Maaseik A 6 3
3de Afd Genk B 7 21/11/2018 Genk B Boekt C 8 1
3de Afd Genk C 7 21/11/2018 Genk C Hasselt B 5 4
4de Afd Genk D 8 21/11/2018 Bocholt B Genk D 5 4
4de Afd Genk E 8 21/11/2018 Kelchteren B Genk E 4 5
Rangschikking 50+ klik hier    
             
1ste Afdeling A 8 za 17/11/2018 Boekt A Genk A 6 3
1ste Afdeling B 8 za 17/11/2018 Genk B Boekt B 7 2
Rangschikking Prov klik hier    
             
1ste Afd Genk A 6 14/11/2018 Genk A Interlommel A 7 2
3de Afd Genk B 6 14/11/2018 Genk B Oetervallei A 7 2
3de Afd Genk C 6 14/11/2018 De Berk B Genk C 4 5
4de Afd Genk D 7 14/11/2018 Pelter E Genk D 5 4
4de Afd Genk E 7 14/11/2018 Genk E Meldert A 4 5
Rangschikking 50+ klik hier    
      Pelter E-Genk D geen uitslagen    
1ste Afdeling A 7 za 10/11/2018 Genk A Olympia A 9 0
2de Afdeling B 7 za 10/11/2018 Interlommel A Genk B 6 3
Rangschikking Prov klik hier    
           
1ste Afd Genk A 5 07/11/2018 Genenbos C Genk A 6 3
3de Afd Genk B 5 07/11/2018 Genk B Oetervallei B 5 4
3de Afd Genk C 5 07/11/2018 Genk C Olympia C 6 3
4de Afd Genk D 6 07/11/2018 Genk D Kelchteren B 5 4
4de Afd Genk E 6 07/11/2018 Terbiest B Genk E 5 4
Rangschikking 50+ klik hier    
             
1ste Afdeling A 6 za 03/11/2018 Horizon A Genk A 7 2
1ste Afdeling B 6 za 03/11/2018 Genk B Olympia A 6 3
Rangschikking prov Klik Hier    
             
4de Afd Genk D 5 wo 31/10/2018 De Berk C Genk D 6 3
4de Afd Genk E 5 wo 31/10/2018 Pelter C Genk E 5 4
Rangschikking 50+ klik hier
       
1ste Afdeling A 5 za 27/10/2018 Genk A Genenbos B 6 3
1ste Afdeling B 5 za 27/10/2018 Boekt A Genk B 6 3
Rangschikking prov Klik Hier    
             
1ste Afdeling A 4 za 20/10/2018 Vrij Genk A - -
1ste Afdeling B 4 za 20/10/2018 Genk B Olympia B 2 7
Rangschikking Prov Klik Hier    
             
1ste Afd Genk A 4 wo 24/10/2018 Zig Zag A Genk A 6 3
3de Afd Genk B 4 wo 24/10/2018 Genenbos E Genk B 7 2
3de Afd Genk C 4 wo 24/10/2018 Genk C Oetervallei B 3 6
4de Afd Genk D 4 wo 24/10/2018 Genk D Terbiest B 5 4
4de Afd Genk E 4 wo 24/10/2018 Genk E Interlommel C 7 2
Rangschikking 50+ Klik Hier    
             
1ste Afdeling A 3 za 13/10/2018 Genk A Boekt B 3 6
1ste Afdeling B 3 zo 14/10/2018 Genenbos C Genk B 7 2
Rangschikking Prov Klik Hier    
             
1ste Afd Genk A 3 wo 17/10/2019 Opec A Genk A 9 0
3de Afd Genk B 3 wo 17/10/2019 Genk B Genk C 5 4
3de Afd Genk C 3 wo 17/10/2019        
4de Afd Genk D 3 wo 17/10/2019 Genk D Pelt D 6 3
4de Afd Genk E 3 wo 17/10/2019 Genk E Bocholt A 4 5
Rangschikking 50+ Klik hier    
             
1ste Afdeling A 2 za 06/10/2018 De Berk A Genk A 5 4
1ste Afdeling B 2 za 06/10/2018 Genk B Horizon A 6 3
Rangschikking Prov Klik Hier  
             
1ste Afd Genk A 2 10/10/2018 Genk A Horizon A 6 3
3de Afd Genk B 2 10/10/2018 Hasselt B Genk B 5 4
3de Afd Genk C 2 10/10/2018 Genk C Genenbos E 2 7
4de Afd Genk D 2 10/10/2018 Interlommel C Genk D 8 1
4de Afd Genk E 2 10/10/2018 Genk E Bocholt B 4 5
Rangschikking 50+ Klik Hier    
             
1ste Afdeling Genk A 1 za 29/09/2018 Genk B Genk A 4 5
1ste Afdeling Genk B 1          
Rangschikking Prov Klik Hier    
             
1ste Afd Genk A 1 3/10/2018 Eisden A Genk A 4 5
3de Afd Genk B 1 3/10/2018 Genk B De Berk B 6 3
3de Afd Genk C 1 3/10/2018 Genenbos F Genk C 6 3
4de Afd Genk D 1 3/10/2018 Genk D Genk E 6 3
4de Afd Genk E 1 3/10/2018        
Rangschikking 50+ Klik Hier
content